Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 21 July 2013

21 Temmuz 2013

MONTAGUE KEEN, 21 TEMMUZ 2013

Her yerde çok fazla karışıklık var. Bu kimsenin olması gerektiği yerde olduğuna dair güvensizliğe neden olmaktadır. İnsanoğlunun düşüncesine müdahale eden programların yürürlükte olduğu ve zihinlerin yönlendirilmekte olduğu konusunda sizi uyardım. Bilinçli zihinlerinizi toparlama ve odaklamaya imkan vermeyen ses teknolojisi ile bombalanmaktalar. Zaman başladığından beri en büyük mücadelenin ortasındasınız. Ne yazık ki, çoğunuz bu gerçeğin farkında değilsiniz. Hakikaten siz olduğunuzu sanıyorsunuz, o zaman gerçekten de tamamen yoldan çıktınız. Egolar okşandı ve insanlar manipüle edenlerin ellerinde kil gibi oldular. Onlar kolay lokma oldular. Arkasından, bu insanları muhtemelen yanlış yolda olduklarına inandırmak güç olur ve bu nedenle Kabal başka bir ruhu kazanır.

Herkesin savunmada olmaya ihtiyacı var. Sizi kontrol etmelerini reddedin ve kalplerinize bakın. Orada, mutlak gerçeği bulacaksınız ve bu, ne pahasına olursa olsun korumanız gereken şeydir. Kabalın kaybedecek şeyleri var, bu nedenle kontrol etmeyi sürdürmeye çalışmak için cephanelerindeki her aracı kullanacak olmaları şaşırtıcı değildir. Eğer mücadeleyi kaybetmiyorlarsa, böyle ümitsiz olmazlardı. Bu nedenle, sevgilim, gerçeği bırakma, sizi ondan ayırmaya çalışmak için kullanılan araçlar ne olursa olsun. Sonucunu göreceksiniz Size yol gösteriyorum, sevgilim ve etrafınızda bazı yoldan çıkarılamayan insanlar var. Diğerleri yolun kenarına düşebilirler ve bu onların kendi seçimi. Kendi özgür iradelerini ifade ediyorlar.


Dünyanın uyanmakta olduğunun delillerini görmektesiniz. Hiçbir zaman uyanmasını beklemediğiniz ülkelerden size e-mailler geliyor. Sizin için planladığımız stratejiyi izleyerek ve onu muhafaza ederek, Işık mücadeleyi kazanmaktadır. Sizi ondan uzak tutmaya çalışmak için birçok şey kullanılmasına rağmen, biz başarılı olacağız. Bilinmeyen bir şekilde bulaştırılan bazıları, Karanlık Güçler tarafından kullanıldıklarının farkında değiller. Bu nedenle, zihin çok kırılgan olduğu ve zarar görebildiği için onlara sevgi ve şefkatle muamele edin.
Birçoğu gezengenizden ayrılmak zorundadır. Onlar şimdi IŞIK yolsuzluklarını meydana çıkardığ zaman saklanmak zorundadırlar. Tam ışığın enerjisi onların Dünya'da varlığını sürdürmesini imkansız kılacaktır İnsan ırkı acı çekmiş ve gezegenin kendisi de çok fazla tahribata uğramıştır. Işığın olduğu heryerde, onlar tükenmeye başlarlar. Tüm kutsal yerlere düşmanlık edildi.

Ancak, size söylüyorum ki, Işık hala oradadır. Gizlenmiştir. Yeniden düzenlenebilir ve öyle de olacka. Bunu yapmak için birçok yöntem kullanılır. Sadece kalbin saflığı bunu başarabilir. Onlar başarılı olacaklar. Herkes ışığa döndürülecek.

Ruhla konuştuğunuz ve rehberlik istediğiniz zaman dikkatli olun. İyi ruhlarmış gibi davranan karanlık ruhlar vardır. Onlar yanlış bilgilerle insanların yoldan çıkmasına neden olurlar. Asla unutmayın ki, yaşamın her iki yanında da karanlık vardır. Bir medyum yoluyla geldiğim zaman, her zaman konuştuğumun gerçek olduğunu doğrulayacak deliller veriyorum. Kaynaklarınızı kontrol edin. Bunu kendinize ve bilgi verdiklerinize borçlusunuz. İlk olarak ruh dünyasına göçtüğüm zaman, ruh dünyasına göçmüş olan yakınlarından bilgi almak için "Monty Keen" e para ödeyenler vardı. Hiçbir zaman böyle amansız bir düzenin parçası olmadım. Bugün bile, adım böyle aldatmacaları isteyenler tarafından kullanılır.

Karanlığı ortaya çıkarmak amacıyla ışığınızın karanlığa nüfuz etmesine izin verme, gerçek ve ışık içinde toplanma zamanıdır. Karanlık bireylerin çoğu, umutlu bir şekilde kendilerine kucak açacak olan ışığa geri dönmeyi seçeceklerdir. Gerçeğin ışığının gözlerinizden parlamasına izin verin. Bütün varlığınız ışık olacaktır. Karanlık güçlerin saldırılarını atlatmak mücadelesi ve kavgası içinde olan bu ülkelere sevgi ve ışık gönderin. Masumlara karşı yapılan savaşlar, kendi amaçları için nüfusun içinden iyilerini seçip ayırmak ve gezegeninizi tahrip etmek isteyenler tarafından düşünülmüştür. Bu ülkelerle temas kurun ve düşmanlığı balatmak için kullanılmayı reddedin. Paralı askerler kazanmak için ruhlarını satmışlardır. Masumların ölümü kesinlikle bu kalpsiz insanların omuzlarındadır. Diğerlerine yaptığınız şey bir gün size de yapılabilir. Her zaman eylemlerinizden sorumlu olduğunuzu dikkate alın.

Yaşamın ruh tarafında, Dünya'ya bir bütün olarak baktığınız ve konuşulanlara saldırmak için kullanılan güvensizlik ve yalancılığı görmekten dehşete düştüğünüz zaman "farklıdır". Bazen, müslümanlardan korkmak gerektiği size söylenir. Bazen Bazen zencilerden, bazen de çinlilerden... Liste uzar gider. Bu Kabal tarafından katliam vekorku yaratmak için kullanılır.

Sevgi ve ışık içinde olduğunuz zaman, hemcinsiniz olan ışık varlıklarını düşmanlar olarak görmezsiniz. Onları korku ve güvensizlik tohumlarını kolayca atan Kabalın KURBANLARI olarak görürsünüz: Onlar bu konuda uzmandırlar. Bu numara şimdiye kadar onların işine yaramıştır. Tekrar bu tuzağa düşmeyin. Onlar Dünya'da okuduğunuz ve gördüğünüz herşeyi kontrol ettikleri için, ne zaman isterlerse bir başka Pearl Harbor yaratabilirler ve onların saldırılarının son kurbanı olacak herhangi bir ırka suçu atabilirler.

Niçin yönlendirildiğinizi göremiyorsunuz? Zihinlerinizin kontrolünü geri alın ve gerçeği görün. Kabalın kuklaları olmaktan vazgeçin. Bu Dünya'daki yaşam deneyiminizdir ve onun için onun kontrolünü alın ve size söylenen değil, gerçek kendiniz olun. Gerçeğe dayandığı için düşmanlar görmez. Yaşamlarınızda korkuya dayalı herşeyi bırakın ve bunun size getirdiği özgürlüğün tadını çıkarın. Bunu yapabilirsiniz. İlk adımı atmak sadece az bir zaman ve biraz cesaret gerektirir. O zaman ilk defasında, nasıl kontrol edildiğinizi farkedeceksiniz.

Özgürlük hepinizi bekliyor. Artık korku ve çatışma yok. Dünyanın neresinde olursanız olun, bu hepinizi güvenli bir şekilde kendine çekiyor. Gezegeninizi temizleyin ve evreninizle yeniden biraraya gelin. Bu geleceğinizdir. Açık kollarla ve açık kalplerle onu kucaklamalısınız.

Hep birlikte, bunu yapabiliriz. Onun için, propagandaya layık olduğu hakaretle davranın. Ona karşı uyanık olun. ÖZGÜR olun.

Bazen çok zor olduğunu biliyorum, sevgilim. Gerek fiziksel gerekse sözel saldırılar var. Saldırılan ışıktır; kişiler değil. Karanlık tarafından kışkırtılıyor.

Daima sizin yanınızdayım. Seni takdir eden Monty.

Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.