Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 28 July 2013

28 Temmuz 2013

MONTAGUE KEEN, 28 TEMMUZ 2013

HAYATLARIMIZ OLAN BİTEN ŞEYLER HAKKINDA SESSİZ KALDIĞIMIZ GÜN SONA ERMEYE BAŞLAR.
Martin Luther King.

Uyanmış olanlar konuşmak için hem güç hem de yeteneğin ikisine birden sahip olduklarının hep beraber farkında olmalılar. Sizin sessizliğiniz Kabal ile aynı fikirde olmayan herkesi susturmak için çaba gösterilmesini sağladı. Şimdi her gün önemlidir. Geriye yaslanıp, “Onlar bunu asla yapamazlar” diyemezsiniz. Onu yapıyorlar!

Onlar aslında gitmeye ihtiyaç duymayacakları hapishaneler inşa ediyorlar. Sizin çoğunuz bilmeden onlara “Bu benim işim” veya “Bakmam gereken bir ailem var” diyerek yapmalarına yardım ediyorsunuz. Bu anlaşılabilir olsa da, aileniz için ve diğer masum milyonlarca aile için neyi oluşturmaya yardım ettiğinize bakın. Şu anda burnunuzun tam önünde olan bitene gözünüzü kapatamazsınız. Onlar oldukça eminler, gizlilik içindeki şeytani planlarını örtbas etmek için zahmete bile girmiyorlar. Onlar kendilerini, insanlığı tamamen kontrol altında tuttukları şeklinde görüyorlar.


Sizin hepinizin bir sesi var, öyleyse onu kullanın. Alışık olduğunuz 3 boyutlu düşünce şekli terkedilmek zorunda. Kesinlikle aklınızda bulunsun, dinlerle veya eğitimle öğrendiğiniz şeyler sizin hapishanelerinizdir. Zihinleriniz kontrolü kalbinizden ve ruhunuzdan devraldı. Siz ona mantıklı düşünce diyorsunuz fakat o sizi kontrol altında ve hapishanede tutan şeydir. Şimdi sizden istiyorum; öğrenmek için kalbinize danışın. O size gerçek realitenin doğru bir resmini verecektir ve olan bitenle uyumlu olabilirsiniz. Sizin için her türlü yardım söz konusudur. Yalnız değilsiniz. Realitenizden karanlığı söküp atmak için ilk adımları atmalısınız.

Uyanık olun, ışığın yolunda olan çok kişi gölgelendiler ve zaman zaman yanlış bilgi verebilirler. Kendi gerçekliğinizde kalmalısınız. Kalbiniz danışmanınız olacak. Çok kişi kendi doğru yolunda kalmak istediğinden bir iç savaş yaşıyor. Karanlık olanlar zemin kaybediyorlar ve gücü kontrol etme girişimlerinde daha kısır hale geliyorlar. Korunma ve destek için koruyucu meleğinizle irtibat kurun. Şu anda ne yaşıyorsanız planlanmıştı. Bu Işığın Efendileri ile Karanlığın Efendileri arasındaki nihai savaştır. Kalbinizde, ışığın karanlığın tüm izlerini sileceğini biliyorsunuz. Bu yeni çağın başlangıcıdır ve dünyanızdaki her ülke bundan yararlanacaktır. Barış yeniden sağlanacak.

Gelecek için bizim planlarımız büyüktür. Temel bilgi edinmeniz için onları ifşa edeceğiz. Gerçekliğe odaklanın ve vazgeçmeyin, sizi cezbetmek için neler yaptıklarının bir önemi yok. Söz verdikleri şeyler tamamen illüzyondur. Onlar zihin manipülatörleridir. Onlar tarafından kandırılmayı reddedin. Titreşiminizi yükseltin.

Sevgi en yüksek titreşimdir. Kalbinizdeki sevgiyle, hiçbir şey size dokunamaz, hiçbir şey dikkatinizi dağıtamaz. Korkunun hayatlarınıza girmesine asla izin vermeyin ve asla onun kutsal yolunuzda gitmenizi önlemesine müsaade etmeyin.  Gerçekleştirecek bir görevi olan herkes saldırıya uğruyor, fakat bu engellerin üstesinden gelebilirsiniz, ve yaptığınızda, ona karşı daha güçlü hale gelirsiniz. Karanlığın hakim olduğu bir dünyada yaşadığınızda, olanla ve tehditle test edilirsiniz. Güçlü olmak zorundasınız, inancınızın arkasında durmalısınız. Aynı zamanda başkaları da saldırıya uğrarken, onlara destek vermeniz gerektiğini anlamalısınız. Onların ne olduğunu fark etmelerine yardım edin. Onları sevgi ve ışık içinde tutun.

Meditasyon ışık ile bağınızı güçlendirir. Size en uygun olan yolu bulun ve o sizin merkezlenmenize yardım edecektir. Etrafınızda ilginizi çekmek için yarışan aptalca şeyleri önlemeye çalışın. Onların tümü planın bir parçasıdır. İçine düşmeyin.

Çok eski portallar (kapılar) bir kez daha aktif olmaya başlıyorlar. Onlar gelecek olan için hazırlanan dünyaya ışıklarını yayacaklar. Bu zamanda oluşturduğunuz gelecek, insanlık için ve gezegeniniz için büyük öneme sahiptir. Gözleriniz sonuna kadar açık şekilde bilgiye bakın, siz doğru yoldasınız. Gezegenden tüm imha silahlarının kaldırılmasına sebep olacaksınız: cinayetler durdurulacak, tüm savaşlar durdurulacak, ve ordular yıkmakta aracı oldukları tüm şeyleri yeniden inşa edecekler. Dünyayı beslemek bir öncelik olacak. Bu oldukça hızlı ve verimli bir şekilde yapılabilir. Biz yapılması gereken her şey için düşüncelerimizi söyledik. Tüm resmi görenler olarak, yardım ve destek verecek pozisyondayız. Bu, yaşamın iki tarafıyla da birleştirilmiş bir çabadır, insanlığı ve karanlık tarafından yutulmuş ve imha edilmek istenilen dünyanın kurtarılmasıdır.

Tüm karanlık kaldırıldığında ve gezegeniniz yeniden düzenlendiğinde, o zaman tüm insanlık biraraya gelerek barış ve uyum içinde bir olarak yaşayacak. Bunun olabilmesi için, sizden fedakarlık yapmanız istenilebilir, veya biraz çaba göstermeniz, fakat kolayca başa çıkamayacağınız hiçbir şey sizden istenmeyecektir.

Gerçekler için mücadele ettiğinizde, hiçbir şey yolunuza çıkamaz. Sadece aklınızda tutun ki; kazanacağınız bir savaşın içindesiniz. Bazen savaş planları değiştirilmek ister, yani değiştirilmesi gerekenler değiştirilecektir.

Biz doğru yoldayız ve önemli olan bu. Daha fazla ülke doğrulara kapılarını açtığında, sayımız her gün artıyor. Her biriniz ve hepinizin değerli olduğunuzu bilin. Her biriniz bütünün bir parçasısınız. Tüm engeller kaldırıldığında, tüm insanlar bir olarak yaşadıklarında, dünya gezegenindeki tüm deneyimler paylaşıldığında ne güzel olacak.  O şimdi çok uzakta değil.

Kişisel seviyede, ilerleme kaydediyorsunuz ve biz sizin heyecanınızı paylaşıyoruz. Asla öğrenmek için çok yaşlı değilsiniz. Size tavsiye edenlere teşekkür ediyorum. Onlar bu görev için seçilmişlerdi. Etrafınızda karanlığın kuvvetleriyle savaşanları sevgi ve iyilikle destekleyin. Onları ışıkta tutun. Onları sevgide tutun. Saldırı altında olan ve diğer tarafa geçmeye çalışanlara karşı bunu yapmalarını hepinizden rica ediyorum.

Ben her zaman sizin tarafınızdayım. Size olan sevgim asla ölmeyecek. Sizin için sevgi dolu olmaya devam eden, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.