Followers

Google+ Followers

MAN


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Permission given by Mrs. Veronica Montague Keen


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copyright No. 2366610

Sunday, 1 September 2013

1 Eylül 2013

MONTAGUE KEEN, 1 EYLÜL 2013
Size yalvarıyorum, hepinize, SAVAŞA HAYIR demek için hangi ülkeden ve hangi inanç sistemine bağlı olduğunuzun bir önemi yok.

İnsan ırkı, daha önce hiç olmadığı kadar “bir” olarak bir araya gelmeli.  Tüm yanlış bölmeleri ortadan kaldırın, ve sizi kontrol altında tutmak için BÖLDÜKLERİNİ ve KONTROL sistemine koyduklarını hatırlayın. Gerçeği sizinle paylaşanlara saygı duyun ve onlara yardımcı olun. Önceden uyarılanlar önceden silahlandılar. Birlikte durmaya ve birbirinizi desteklemeye kendinizi hazırlayın. Sizden, hayatınız boyunca yapacağınızı asla ummadığınız kararlar vermeniz istenecek. Bu, karanlıkla aydınlığın birbirlerine karşı yaptığı tüm savaşların savaşı. Karanlık Kabal’ı destekleyenler her geçen gün daha da ortaya çıkıyorlar. Onlar, açığa çıkmış kişiler olarak artık daha fazla gölgede saklanamayacaklar. Sadece planın parçası olanlar onları desteklemeye devam edecekler. Onlar eski günlerde olduğu gibi, insanların gözüne perde çekemeyecekler. Sizin uyanışınız bu günlerde onların işini daha zor hale getirdi. Bu onların moralini bozdu ve gezegeninizi imha etmelerini daha zor hale getirdi. Bu zamanda yaptığınız her eylemi düşünerek yapın. Kimseyi incitmeyeceğinden dikkatlice emin olun. Kalbinizde daima insanlığın ve dünyanın çıkarına olanları taşıyın. Bu zaman bencil olacak zaman değil. İnsanlığın daha büyük yararını göz önünde bulundurun.Kabal daimi olarak halkın anayasal özgürlüklerinden vazgeçmelerini sağlamak amacıyla medya vasıtasıyla “görünmeyen” düşmanlar yaratıyor ve dikkatleri oraya yönlendiriyor. Sosyal olarak kabul gören aldatma ve köleleştirme yoluyla insanlık-karşıtı gündemlerini teşvik ediyorlar. Hiç bir şey yapmayarak, bu sistemlere ve onları hayatta tutmaya yardım edersiniz. Korkunun ve kendinizi kandırmanın gölgesiyle yüzleşin. BUNDAN KİM YARAR SAĞLIYOR diye sorarak aldatmaya karşı koyun.

KALBİNİZLE BAĞLANTI KURUN.

BUNU SİZİN İÇİN KİMSE YAPAMAZ.
Saydam gerçeklikle yüzleştiğinizde Kabal’ın ayakta kalma şansı yok.

Üç boyutlu olan tüm bunları arkanızda bırakıp terketmeniz önemli. Korkuya prim veremezsiniz. Onu fethetmeye çalışan gaspçılardan kurtarmak için Dünya’dasınız. Kabal, sizi yolunuzdan çevirip ikna etmek için sözler verir, ama emin olabilirsiniz, onlar asla sözlerini tutmazlar. Onların daha fazla işlerine yaramadığınız zaman, sizi ezip devreden çıkartırlar. Sizi küçümsedikleri için, asla onlardan biri olamazsınız, ne iş yaptığınızın bir önemi yok. Onlara katılmayı düşünerek kazanacağınız hiç bir şey yok, ama kaybedeceğiniz çok şeyiniz var. Sizin ruhlarınız için devam eden bir savaş var. Bu konuda yanlış yapmayın. Yakında, tüm çürümüş kurumlar sendeleyecek ve çatlaklar açığa çıkacak. Onlar kaybedecekler ve küllerinden asla yeniden doğamayacaklar. Tarih olacaklar; insanlığın ışığı kucaklamasıyla ve tümü barış ve sevgi ile birlikte olduğunda çabukça unutulacaklar.

İhanete uğramak derin şekilde yaralayıcıdır, özellikle daha önce kabul ettikleriniz tarafından, üstlenmeyi planladıkları size daha önce verilen şeyi bulmak için, kendi kendilerine. Onlar üç boyutlu düşünce ve EGO tarafından yönlendiriliyorlar. Onlar kim olduklarını biliyorlar. Size daha önceden yakın olan birini kullanmaya gayret ediyorlar, çünkü aptalca onun tüm cevaplara sahip olduğunu sanıyorlar.

Benim sevgili Veronika’m, Dünya’da kimse her şeyi bilmiyor.  Ruh dünyası tüm bilgiyi ortaya dökecek kadar aptal değil. Sadece zamanlama doğru olduğunda, bazı planları gerçekleştirmek üzere görevlendirilen kişilere gerekli bilgiler verilecek. O üç kişinin aptalca eylemleri insanlık için ciddi sonuçlar doğurabilir. Ben onlara EGO’larını terk etmeleri ve eylemlerinin aptallığını gözden geçirmeleri için seslendim. Karanlık Kabal onların egolarını şişirdi ve devralış için yeterli oldukları konusunda ikna etti. Onlardan biri daha önce başlarına gelen , bu yıkıcı yoldan ayırmak içingölgelemeyi öngördü. Ruh şimdi onlardan vazgeçmelerini ve geri çekilmelerini istiyor. Dünyanız, Kabal’ın savaş olmasını istediği istikrarsız bir yolda, maliyeti ne olursa olsun, ve ışığı riske atan bunlar gibi aptal insanlar sayesinde.

Her yerde insanlar “Kime güvenmeliyim?” , “Kime inanmalıyım” diye sormalı. Karanlığın bu zamanında dürüstlük ve doğruluk en büyük öneme sahip. Kendi insanlarınıza güvenemediğinizde, gerçekte işler üzücü hale gelir.

Bu, sorumluluk alma zamanı. İnsanlığın iyiliği için çalışın – tüm insanlığın. Önünüze gelen tüm bilgiyi dikkatlice gözden geçirin. Her şeyi sorgulayın ve bir neden arayın. Çok iyi farkında olduğunuz gibi tüm bu savaşlar yıllar önce planlandı. İnsanlar bunu anladıklarında, yalanlarla kandırılamayacaklar. Bunun hakkında düşünün; masumları kurtarmak için savaşacağınızı nasıl söylersiniz? ONLARI BOMBALAYARAK MI? BİNLERCE KİŞİYİ DAHA ÖLDÜREREK VE ÜLKELERİNİN ALTYAPILARINI YOK EDEREK Mİ? Bu hikayelere nasıl inanabilirsiniz?

Tarih boyunca buna benzer hikayeler duydunuz. Savaşlar hala devam ediyor, kuşaktan kuşağa, ve hiç bir şey değişmiyor. Açıkça belirteceğim, dünyanızda insan ırkına karşı kumpas kuranlar var. Evet, size benziyorlar; ama sizin gibi olabilmelerinin imkanı yok. Sizin kalpleriniz var, ve merhametiniz; onlar hiç kimseyi ya da hiç bir şeyi dikkate almazlar, Dünya Gezegenini tamamen ele geçirmekten başka. Rüyalarına ulaşmak için istedikleri kadar süre çalışacaklar. Çünkü onların ruhu yok, kendi belirledikleri yolda ego ile yönlendirilen bir topluma önderlik ettiklerinde zafer kazanmış olacaklar.

Hepiniz, yaşamlarınızın Dünya’daki bu en zor zamanında yaşıyorsunuz. Her biriniz diğeriniz için yaşayın. Birlikte başarılı olacaksınız. Bu yolda sizinle yan yanayız.

Sevgilim, sen de karar vermek zorundasın. Kiminle çalışabilirsin, kim güvenilir?

Bunun kolay bir yol olacağını asla söylemedim fakat bu sizin yapmayı seçtiğiniz şey. Bu zor zamanlarda sevgim sizi kuşatıyor.

Sizin için sevgi olan Monty,


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

GREG GILES

GREG GILES
Türkçe olarak

despertando.me - other channels

TURKEY


Updated information:

http://insanlikolmedi.tumblr.com/

Gas-mask made from water bottle.

Updating visuals from the Resistance: http://occupygezipics.tumblr.com/

The only hero TV channel constantly broadcasting from resistance: http://www.trcanlitv.net/2013/05/halk-tv-izle.html

Another important issue is:

Some dark forces try to show this as Turkish spring, like Arab spring. This is not something as it was in Libya, Bahrein or Egypt. This is 10 years of unrests respond to government. Football clubs killing each other for goals, left parties, right parties, communists, religious people, modern people, every type of citizen helping each other and united against Tayyip Erdogan (president)

Police told using orange gas in some locations too (orange agent: real chemical USA used in Vietnam war)Evrenin Dinamikleri

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com

GALACTIC CHANNELINGS

MATTHEW WARD

MATTHEW WARD
Türkçe olarak

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK

FINANCIAL TYRANNY BY D. WILCOCK
click image

SHELDAN NIDLE

SHELDAN NIDLE
Türkçe olarak

SALUSA BY MIKE QUINSEY

SALUSA BY MIKE QUINSEY
Türkçe olarak

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”
11. VE 22. ARALIK DÖNÜŞÜM İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK “CANLANDIRMA”

WE ARE THE MANY


THE OCCUPY SONG ...

WANDERER OF THE SKIES            

WANDERER OF THE SKIES            
Türkçe olarak

gtc


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.